У Всесвітній день боротьби з СНІДом Фонд організував урок для учнів Комсомольської гімназії

01.12.2015
У Всесвітній день боротьби з СНІДом Фонд організував урок для учнів Комсомольської гімназії

 

1 грудня за сприяння Благодійного Фонду соціального розвитку Харківської області в Комсомольській гімназії №2 відбувся урок для учнів старших класів, присвячений боротьбі з СНІДОМ.

Лекцію читала лікар-терапевт вищої категорії Ганна Володимирівна Паровина. За її словами, такі уроки просто потрібні дітям, тому що тільки так вони зможуть уникнути ризику захворювання в майбутньому.

«Для мене ця лекція була також цікава: у мене є досвід викладання студентам Медуніверситету, але тут абсолютно інша аудиторія, учні 10-11 класів, хотілося їм дати живу інформацію, з прикладами і випадками з життя. Я розповіла їм про історію цієї хвороби, про симптоми, шляхах передачі і, найголовніше, - про профілактику, тому що профілактика - це основа усіх основ», - розповіла Ганна Володимирівна.

Подібні заходи проводяться в школі щорічно, проте саме ця лекція, яку читав професійний лікар, запам'яталася учням і навіть учителям гімназії.

«Сьогодні 1 грудня - Всесвітній день боротьби з СНІДом. Дітям це треба знати, тому ми щороку проводимо подібні заходи. Але сьогодні був незвичайний урок, на нього був запрошений фахівець. Дітям, звичайно, цікавіше слухати на тому рівні, на якому надавалася інформація. І мені дуже сподобалося, ми із задоволенням слухали лекцію», - розповіла учитель фізики Комсомольської гімназії №2 Галина Анатоліївна.

На уроках побували два одинадцятих і один десятий клас: більше шістдесяти чоловік. Хлопці діляться: їм вдалося почерпнути багато нового і корисного.

«Ми упізнали корисну інформацію, інформацію, яка актуальна у наш час, тому що дійсно дуже велика кількість підлітків веде статеве життя в ранньому віці, і було важливо упізнати деякі моменти, з цим пов'язані, щоб можливо запобігти неприємностям і хворобам в майбутньому», - розповіла учениця 11-Б класу Марина Мистеренко.