Вітаємо вчителів з професійним святом!

02.10.2016
Вітаємо вчителів з професійним святом!

 

Цього року День працівників освіти припадає на 2 жовтня. Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області щиро вітає вчителів та педагогів з їхнім святом!

Освітяни виконують дуже важливу місію – виховують, розвивають та забезпечують знаннями нові покоління. Саме від вчителів у великій мірі залежить, якими виростуть наші діти та яке майбутнє вони побудують.

На жаль, у сучасній Україні цей важкий та відповідальний труд мало цінується. Мізерні зарплати, відсутність належних умов для роботи, байдуже ставлення держави до освітньої сфери... Та попри все це у нашій країні продовжують працювати вчителі-ентузіасти, які щиро віддані свої справі та сповнені любові до дітей – дякуємо їм за це! 

Зі свого боку Фонд робить все можливе, щоб підтримати освітні заклади та їхніх працівників, особливо у сільській місцевості. Ми допомагаємо з ремонтом, купуємо книжки та обладнання, забезпечуємо школи канцелярським приладдям, щоб ви, шановні педагоги, безтурботно навчали наших дітей, передавали їм свою мудрість та знання. Ваш труд – неоціненний!   

Зі святом!

Хай щастя завжди супроводить вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!