Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

07.12.2016
Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

Щорічно 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Це свято, в якому об’єднані сподівання, віра і прагнення громадян зробити все для того, аби держава була міцною, а люди – щасливими і заможними.

Місцеве самоврядування – це рівень влади, який найбільше наближений до людей, до їх реальних потреб та інтересів. Це найефективніша форма народовладдя, завдяки якій кожен з нас реалізує своє право  брати участь у вирішенні питань місцевого значення та відстоювати інтереси своєї територіальної громади.

Розуміючи ту велику відповідальність, яка покладена сьогодні на органи місцевого самоврядування, Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області з власної ініціативи надає їм інформаційну та консалтингову підтримку. Впевнені, така співпраця дозволить підвищити ефективність роботи цих органів та покращити життя мешканців громад. 

Дякуємо представникам органів місцевого самоврядування за їхній високий професіоналізм,  активну життєву позицію та наполегливу самовіддану працю. Нехай  здійснюються  всі  ваші задуми і плани, а  розуміння  і підтримка  громад  додає  сил та  впевненості  у  вашій  відповідальній роботі!