Вітаємо з Днем прапора та Днем Харкова!

23.08.2016
Вітаємо з Днем прапора та Днем Харкова!

 

Сьогодні вся країна відзначає День державного прапора України, а Харків – ще й 73-ю річницю визволення від фашистських окупантів та День міста.

За всі роки існування незалежної України державний прапор ще ніколи не мав для українців такого великого, сакрального значення, як зараз, коли цілісність нашої країни опинилася під загрозою. Тепер це дорогий серцю символ, втілений у кольорах знак українства, який вирізняє нас з-поміж сотень інших народів планети. І нехай це свято відносно нове – День прапора відзначається з 2004 року, воно справжнє та сповнене великого змісту.

Для Харкова ж дата 23 серпня без перебільшення особлива. Саме в цей день 73 роки тому місто було звільнене від німецьких загарбників. Символічно, що пізніше 23 серпня стало офіційним днем народження Харкова.

Вітаємо співвітчизників та харків’ян зі святами та бажаємо миру, добробуту і процвітання! Нехай і далі по всій країні розвиваються жовто-блакитні прапори, символізуючи свободу та любов до рідної землі! Нехай Харків завжди буде вільним, прогресивним і заможним містом, яким пишатимуться його жителі та захоплюватимуться гості!