Вітаємо захисників України зі святом!

14.10.2016
Вітаємо захисників України зі святом!

 

Сьогодні, 14 жовтня, у нашій державі відзначається потрійне свято – День захисника України, День українського козацтва та Покрова. Уся країна шанує своїх сміливих та завзятих воїнів, що боронять її кордони від загарбників.

Ці три свята тісно пов’язані між собою та мають схожий зміст, тому вони і відзначаються в один день. Найдавнішим є свято Покрови, започатковане в ті часи, коли під час облоги Константинополя за легендою Богородиця захистила жителів міста від ворожого війська своїм покровом. За часів Запорізької Січі саме на Покрову козаки проводили свої ради та обирали гетьмана, кошових отаманів, тож у 1999 році дата «14 жовтня» офіційно була оголошена Днем українського козацтва. А у 2014 році, після початку сумнозвісних подій на сході України, ця дата стала святом сучасних захисників нашої країни.

Вшанувати мужність та геройство українських воїнів – найменше, що ми можемо для них зробити. Наші захисники мають бачити та відчувати, що народ України цінує їхній подвиг, що жоден загиблий не буде забутий, а жоден поранений не залишиться без підтримки та уваги. Це свято має солоний присмак – через пролиту кров і сльози, але все одно воно світле, бо ми щиро пишаємося своїми захисниками та віримо у їхню перемогу.     

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області вітає усіх українських воїнів з їхнім святом. Ми схиляємо голови перед живими та сумуємо за тими, хто захистив Україну ціною власного життя. Нехай гуркіт від пострілів артилерії та холод окопів назавжди залишаться у минулому, а в нашій країні запанує мир! Нехай вам більше не доведеться брати зброю у руки! Нехай ваші діти ростуть здоровими та щасливими під мирним небом!

Слава Україні та її захисникам!