Юридичні приймальні Фонду працюють вже у 8 районах

28.11.2016
Юридичні приймальні Фонду працюють вже у 8 районах

З жовтня в смт Борова веде роботу громадська юридична приймальня Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, де населенню безкоштовно надається первинна правова допомога. Це вже восьма приймальня, яку відкрито за ініціативи доброчинців.

 

Жителька села Підлиман Людмила Люба мешкає разом з чоловіком у приватному будинку, що опалюється газом. Цієї осені подружжя з острахом чекало холодів, бо розуміло, що навряд чи зможе розрахуватися за спожите блакитне паливо. Жінка вирішила спробувати оформити субсидію, а щоб діяти напевно, спочатку проконсультувалася з юристом Фонду соціального розвитку.      

«Минулого року ми намагалися оформити субсидію, та нічого не вийшло – нам відмовили. А цього року сусідка порадила мені звернутися до юридичної приймальні, порадитися. Юрист мені все пояснив, сказав, що треба заповнити, куди віднести – я так і зробила. І ось вже прийшло повідомлення, що субсидія нарахована. Я дуже задоволена», - каже Людмила Люба.

Порядок надання субсидії – далеко не єдине питання, з яким люди приходять до громадської юридичної приймальні. Багатьох цікавить, як оформити у власність земельну ділянку, отримати спадщину, узаконити самовільно збудовані споруди. Кожному відвідувачу юрист Олександр Гелуненко дає детальну відповідь, якщо треба – підказує, як грамотно скласти той чи інший правовий документ. За перший місяць роботи приймальні консультацію тут отримали понад три десятки людей.      

Юридична приймальня Фонду розташована у Боровій за адресою: вул. Миру, буд. 19, каб. № 44. Режим роботи – по буднях з 8.00 до 17.00, перерва – з 12.00 до 13.00. Зв’язатися з юристом можна за телефонним номером 099 060 51 92. 

Окрім Борівського району, юридичні приймальні Фонду працюють на Близнюківщині, Валківщині, Барвінківщині, Вовчанщині, Первомайщині, Балаклійщині та Великобурлуччині.