Юрист Фонду допоміг селянину отримати майновий пай

18.01.2019
Юрист Фонду допоміг селянину отримати майновий пай

Житель Близнюківського району роками не міг добитися видачі майна, що належить йому як колишньому члену колективного сільськогосподарського підприємства. Домогтися справедливості чоловікові допомогли в громадській юридичній приймальні Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.

Майно є, але тільки на папері. Після виходу з КСП у селянина лишилося свідоцтво про право власності на майновий пай – його можна було отримати натурою, грошима або цінними паперами, та цього не сталося. Замість того пай перейшов у користування до підприємства-правонаступника КСП. Чоловік багато разів звертався до цього підприємства з проханням віддати належне йому майно, однак у відповідь отримував лише порожні обіцянки. Після чергової невдачі зневірений селянин звернувся за консультацією до громадської юридичної приймальні Фонду у Близнюківському районі. З’ясувавши всі обставини, юрист Володимир Мухай допоміг чоловіку скласти грамотну та аргументовану заяву, яку підприємство вже не проігнорувало.  

«До підприємства-правонаступника КСП (користувача майна) було направлено заяву про виділення майнового паю в натурі з пайового фонду або грішми  та аргументований лист. У ньому було вказано, що у разі відмови у задоволенні  законних вимог громадянин буде змушений звернутися до суду за захистом своїх прав. Після цього питання було вирішене позитивно за згодою сторін», - розповідає юрист.

Селянин домовився про виділення майнового паю в натурі – підприємство віддало йому частину сільськогосподарського інвентарю.

Нагадаємо, громадські юридичні приймальні Фонду працюють у Близнюківському, Первомайському, Великобурлуцькому, Балаклійському та Валківському районах. Первинна правова допомога надається безкоштовно всім бажаючим.