З 500 творів журі Фонду обирає найкращі

23.03.2017
З 500 творів журі Фонду обирає найкращі

 

Понад півтисячі школярів з 70 загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського,  Первомайського, Близнюківського, Валківського і Балаклійського районів взяли участь у конкурсі творів на тему “Я — депутат місцевої ради”. Наразі творчі роботи знаходяться на розгляді журі Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.

Учням 11 класів було запропоновано поміркувати, які зміни вони б запровадили у своїй громаді, якби мали повноваження депутата місцевої ради. За словам членів журі, більшість школярів підійшли до виконання цього завдання творчо та відповідально: з понад п’ятисот творів списано з Інтернету не більше десятка.

“Загальний рівень робіт досить високий. Приємно, що молодь замислюється і переживає за долю свого краю, своєї громади, - зазначає член журі Олександр Міщан. - Велика кількість робіт була написана учнями з розумінням теми твору. Маю зазначити, що багато школярів запропонували конкретні і цілком реальні механізми вирішення проблем, які є в їхніх населених пунктах. Зараз серед членів журі триває палка дискусія, визначити переможців дуже важко”.               

“Практично всі школярі пишуть про те, що у їхньому селі, містечку  не вистачає спортивних і дитячих майданчиків, гуртків, секцій, місць для зустрічей і відпочинку молоді. В той же час в одній з робіт була висловлена мудра думка: якщо ти  плануєш своє життя на рік уперед, то саджаєш город, якщо на 20-30 років, то закладаєш сад, а якщо плануєш розвиток свого краю на 100 років, то виховуєш дітей. Тож після прочитання творів висновок такий: ми, дорослі, повинні створити всі необхідні умови для всебічного розвитку дітей, особливо у сільській місцевості”, - ділиться своїми враженнями член журі Наталя Назаренко.

Переможців конкурсу буде визначено до 1 квітня, а нагородження авторів кращих творів відбудеться після великодніх свят.