З Днем Гідності та Свободи!

21.11.2016
З Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні – особлива для України дата. 21 листопада є символом мужності українського народу, який, відстоюючи свою гідність та свободу, пережив дві доленосні революції.

Для когось ця дата сумна, для когось радісна, та безсумнівно одне – новітня історія нашої держави почалася саме 21 листопада. Помаранчева революція розбудила українців, а Революція Гідності навчила їх відстоювати свої цінності за будь-яких обставин. Ми обрали свободу і дорого за неї заплатили: центральні вулиці Києва навічно просякнуті кров’ю героїв. Наш обов’язок сьогодні – зробити все можливе та неможливе, щоб їхня жертва не була марною.

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області сумує за патріотами, які віддали життя за Україну, та щиро дякує тим, хто продовжує її боронити. Свобода, гідність, любов до рідної землі – це те, що єднає всіх українців, що робить нас справді незламною нацією. Після двох революцій ми стали сильнішими та мудрішими, ми ще на кілька кроків наблизилися до України своєї мрії – могутньої, шанованої та щасливої. Усе було не дарма!