З Днем соборності України!

21.01.2017
З Днем соборності України!

Майже століття тому було проголошено Акт злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік – на честь цієї знакової події 22 січня святкується День соборності України.

Заповітна мрія українців про єдину та незалежну державу справдилася, але боротьба за її цілісність триває. Скривавлений Донбас став тим лакмусовим папірцем, який показав, наскільки цінною та важливою є соборність України. Сьогодні ми маємо реальними справами довести свою єдність, свою готовність відстоювати рідну країну та власне право на щасливе і мирне життя.

Команда Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області вітає українців із Днем соборності та закликає разом працювати заради добробуту рідної землі. Ставши пліч-о-пліч, ми зможемо покращити місцеву інфраструктуру, відродити культурні традиції, створити нові робочі місця та гарні умови для розвитку наших дітей.  

Цінуймо нашу соборність, борімося разом за краще життя! Нехай кожен день приносить радість, а серце зігріває щира любов! Добра, щастя, здоров’я та довголіття вам і вашим родинам!