З Днем вчителя і всіх освітян!

29.09.2017
З Днем вчителя і всіх освітян!

 

В першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. Це свято у дорослих наповнене теплими спогадами про першу вчительку. А для нинішніх школярів – нагода подякувати своїм педагогам за працю. Шановні вчителі, прийміть щирі вітання від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області! Ви віддані найблагороднішій  професії на землі.

Учитель - це важка праця і величезна відповідальність. Саме від вас залежить навчання майже 300 тисяч школярів Харківщини. Ви вкладаєте в свою професію частку серця і душі, готуєте до життя багато поколінь дітей, як з точки зору науки, так і за своїм життєвим досвідом. Ви - перші безцінні порадники і помічники протягом усього шкільного життя. Учителем неможливо стати, з цим талантом необхідно народитися, щоб все життя ділитися своїми знаннями з безліччю найрізноманітніших дітей. Які, будьте впевнені, завжди Вам вдячні і завжди пам'ятають.

Команда Благодійного фодну соціального розвитку Харківської області бажає кожному вчителю ще більше вдячних учнів, тільки позитивних емоцій, посмішок, добра навколо і теплих спогадів! Будьте здорові і бережіть себе, Вас чекають ще сотні цікавих дітлахів! Дякуємо вам за ваш професіоналізм і щирість!