З Днем Збройних Сил України!

06.12.2016
З Днем Збройних Сил України!

Сьогодні свято у відважних українських військових, які боронять нашу країну на суші, морі та у повітрі. Щиро вітаємо їх і дякуємо за доблесну службу!

Офіційно датою створення Збройних Сил України вважається 6 грудня 1991 року, коли було ухвалено відповідний закон. Та насправді українська армія народилася у 2014-му, після зухвалої окупації Криму та військового вторгнення на Донбас. Тоді мало хто вірив, що знесилена революцією Україна зможе себе захистити. Але вона змогла – завдяки мужнім і безстрашним воїнам, які лишилися вірними присязі та своїй країні.

Сьогодні ми щиро пишаємося українською армією, яка довела свою боєздатність і змусила світ по-іншому поглянути на нашу державу. Низько вклоняємося перед кожним воїном, який зі зброєю у руках відстоює право свого народу жити у спокої та мирі на рідній землі. Фонд соціального розвитку Харківської області бажає нашим захисникам удачі, вірних друзів поруч і довгого та щасливого життя! Нехай оберігає вас любов близьких людей, а ваші діти зростають у вільній та мирній Україні! Зі святом!