З Новим роком!

30.12.2016
З Новим роком!

Ось і настав час попрощатися з 2016 роком та привітати новий – 2017-й! Зустрічаймо найулюбленіше свято дітей і дорослих у гарному настрої та з великими сподіваннями у серці!

Для Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області 2016 рік став роком становлення та нових здобутків. Ми успішно втілили у життя більше десятка масштабних проектів, надали адресну допомогу сотням закладів та людей, взяли участь у проведенні ряду важливих культурних і спортивних заходів. За ініціативи Фонду на Харківщині створено мережу громадських юридичних приймалень, організовано диспансеризацію сільського населення, запущено «Школу місцевого самоврядування». Щиро дякуємо всім, хто підтримував нас протягом року та допоміг усе це здійснити! Ваша підтримка – безцінна.

Команда Фонду вітає Харківщину і всю Україну з новорічними святами! Нехай 2017 рік принесе на нашу землю такий бажаний мир, а найсміливіші сподівання й очікування справдяться! Злагоди та добробуту, затишку і добра кожній українській родині! Впевнені: наполеглива праця, віра у власні сили, завзятість допоможуть здійснити будь-які мрії. Тож мрійте – і будьте щасливі у новому році!