За підтримки Фонду пройшов конкурс «Великодній сувенір»

06.04.2018
За підтримки Фонду пройшов конкурс «Великодній сувенір»

Учні та вихованці сільських шкіл і дитячих садочків Первомайського, Барвінківського, Великобурлуцького, Балаклійського та Валківського районів взяли участь у конкурсі великодніх саморобок. Авторам найцікавіших робіт благодійники вручили заохочувані подарунки.

Барвисті аплікації, писанки з паперу, бісеру й ниток, крашанки у вигляди персонажів гри Angry Birds, декоративні паски – при створенні саморобок діти дали повну волю своїй фантазії. Вийшло настільки яскраво та самобутньо, що конкурсна комісія довго не могла визначитися з тим, кому віддати перемогу.

«Комісії робота далася нелегко, тому що було багато конкурсних робіт – своєрідних, оригінальних, діти дуже творчо підійшли до виконання завдання. Щоб заохотити їх розвивати свою майстерність, опановувати нові техніки, для дітлахів було підготовано творчі подарунки», - зазначає представник Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області в Первомайському районі Микола Тарасенко.               

Авторів найкращих робіт відзначили у кожному з шести закладів, що долучилися до конкурсу. У якості винагороди діти отримали різноманітні набори для творчості від Благодійного фонду «Ранок Україна». Першокласник Владислав Єфременко, який вчиться у Площанській школі Великобурлуцького району, – один з переможців творчого змагання. Хлопчик зізнається: до конкурсу «Великодній сувенір» готувався дуже старанно.

«Саморобку ми робили з мамою, це такий кошик з прикрасами. Мені дуже сподобалося, що за цю роботу мені дали найкращий подарунок – картину з блискіток «Маша і ведмідь». Це мій улюблений мультфільм! На вихідних зроблю картину в подарунок сестрі», - каже Владислав.

Восьмикласниця Діана Слюсаренко з Біляївського НВК Первомайського району любить створювати саморобки в техніці квілінг. Але писанки з різнокольорових паперових смужок у дівчинки не виходили, тож вона вирішила опанувати нову техніку, пов’язану з використанням мініатюрних шматочків пластиліну.

«Мені порадила цю техніку керівник гуртка творчості Наталія Анатоліївна. Мені подобається зі звичайних речей робити щось фантастичне. Саморобку, яку я отримала в подарунок від Фонду, спробую зробити авторською, додам якусь з технік», - ділиться планами Діана.

Усього у творчому змаганні взяло участь близько двохсот дітей з Площанської ЗОШ (Великобурлуцький район), Біляївського та Олексіївського НВК (Первомайський район), Погонівського ДНЗ (Барвінківський район), Перекіпського НВК (Валківський район) і Новогусарівського ДНЗ (Балаклійський район).

Конкурс «Великодній сувенір», започаткований компанією AgroGeneration, проводиться серед сільських закладів освіти з 2016 року. Другий рік поспіль організаційну підтримку конкурсу надає Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.