За підтримки Фонду у Первомайському пройшло Свято вишиванки

20.05.2017
За підтримки Фонду у Первомайському пройшло Свято вишиванки

 

Третій раз у Первомайському відбулося яскраве Свято вишиванки, яке вже стало традиційним для міста. Цього року участь у заході взяло близько двох сотень містян, вбраних у нарядні сорочки з самобутніми українськими орнаментами.

Незважаючи на дощ, який розпочався незадовго до свята, символічна хода у вишиванках відбулася. Її учасники пронесли по центру міста 100-метровий прапор України, а потім зібралися біля Будинку культури «Хімік», де був організований урочистий концерт. На відміну від попередніх років, коли у вишитих сорочках виходили переважно люди середнього і похилого віку, обличчям сьогоднішнього Свята вишиванки стала молодь. 

«Вишиванка – це генетичний код українця. І мені дуже приємно, що наше молоде покоління шанує традиції свого народу, активно долучається до суспільного та культурного життя міста Первомайського», - зазначив Первомайський міський голова Микола Бакшеєв.    

Гостей свята розважали місцеві творчі колективи, а також студенти Лозівського училища культури і мистецтв, які взяли участь у концерті на запрошення Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Лозівчани підготували для жителів Первомайського цікаві танцювальні постановки, сольні вокальні номери та заспівали хором. Піднесений настрій було забезпечено всім, хто взяв участь у заході.    

«Радує, що у нашому місті Свято вишиванки стало доброю традицією. Такі заходи єднають людей, дозволяють глибше відчути свою національну ідентичність, дають привід для гордості за власну країну та її традиції», - каже координатор Фонду у Первомайському районі Віталій Дарчич.

Організатори свята сподіваються, що наступного року хода у вишиванках збере ще більше первомайців і гостей міста.