За підтримки Фонду в Дергачах встановлено ігровий комплекс

13.10.2018
За підтримки Фонду в Дергачах встановлено ігровий комплекс

На території Дергачівського ліцею № 3 «виросли» «Веселі джунглі» – сучасний ігровий дитячий комплекс з цікавими гірками, тунелями та смугами перешкод. Частину коштів на встановлення майданчика надав Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Відтепер кожну перерву учні ліцею прагнуть проводити на вулиці – дітям кортить побігати й покататися у новенькому ігровому комплексі. «Веселі джунглі» одразу стали улюбленим місцем для розваг, якого так не вистачало у закладі. Особливо задоволені учні молодших класів: нарешті їм є де подіти енергію, що накопичується під час сидіння на уроках.

Ігровий комплекс з’явився у ліцеї завдяки батьківському комітету закладу. Активні мами й тата об’єдналися в ініціативну групу, розробили міні-проект і подали його на конкурс «Разом в майбутнє», який щороку проводить Харківська обласна рада. Цей міні-проект успішно пройшов відбір і отримав кошти для реалізації. Зокрема, умовами конкурсу передбачено фінансування у такому співвідношенні: 50 % необхідної суми виділяється з обласного бюджету, 45 % – з районного бюджету, а решту вносить ініціативна група. Сплатити ці 5 % батькам допоміг Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Нагадаємо, минулого року Фонд долучився до співфінансування п’яти міні-проектів у Барвінківському, Валківському, Балаклійському, Близнюківському районах і в місті Первомайському.