За підтримки Фонду відбудеться Велике кінне свято

14.09.2016
За підтримки Фонду відбудеться Велике кінне свято

 

Подія, яку не можна пропустити! У суботу, 17 вересня, у селі Надеждине Близнюківського району вперше пройде Велике кінне свято. Фінансову підтримку заходу, приуроченого до Дня визволення Близнюківщини, забезпечив Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Ініціатором незвичайного свята є відомий жокей та коняр, уродженець села Надеждине  Костянтин Цяпка. Тривалий час він працював за кордоном на провідних конефермах, але кілька років тому повернувся в Україну, щоб відродити на рідній землі українські традиції, пов’язані з кіньми. Велике кінне свято – це перший крок до популяризації конярства, спроба привернути увагу широкої публіки, прищепити юним поколінням любов до цих розумних і граціозних тварин.

«Я не пам’ятаю, щоб на Харківщині проводилися такі заходи. Ідея кінного свята настільки нас захопила, що сумнівів щодо того, підтримувати її чи ні, просто не було – звичайно, підтримувати! Адже це і наука для молоді, і відродження унікальних традицій, які зародилися на Слобожанщині багато століть тому», - зазначає голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.

Ті, хто відвідає Велике кінне свято, точно про це не пожалкують: організатори підготували надзвичайно цікаву та видовищну програму. На гостей чекають захоплюючі скачки та кінні біга, бойовий гопак та виступи кобзарів, конкурс на найсмачніший український борщ і, звісно ж, катання на конях. А серед тих, хто приїде на свято на упряжці з возом, буде розіграно приз за кращу запряжку Східного регіону.

Свято почнеться о 10.00, дістатися до місця його проведення можна буде з автостанції селища Близнюки. Проїзд – безкоштовний.