Завдання Благодійного фонду соціального розвитку - зробити людей багатіше

12.08.2015
Завдання Благодійного фонду соціального розвитку - зробити людей багатіше

 

Це і забезпечення доступної медицини, і створення нових робочих місць, підтримка дошкільної і середньої освіти в невеликих селах.

«Ми орієнтуємося на обіцянки з боку влади і ті проблеми, які ми намагаємося вирішити, держава обіцяє їх вирішити за 3-5 років, тому наша мета - підстрахувати, допомогти і дочекатися того часу, коли ці проблеми будуть вирішені самою державою», - сказав голова наглядової ради БФ соціального розвитку Харківської області Валерій Дема.

Один з основних напрямів - забезпечення жителів сіл і селищ роботою. У Фонді готові виділити до півмільйона гривень позики для розвитку бізнесу на периферії. Кредит безвідсотковий і не вимагає якої-небудь запоруки, говорять благодійники. Консультувати підприємця-початківця будуть економісти і юристи Фонду. Щоб відкрити старт-ап, сільському жителеві треба отримати схвалення громади.

«Умова одна - через 8 років ви повинні повернути усі гроші. Перші гроші почнете повертати через 3 роки. На кожні 100 тисяч гривень, які ми вам даємо, повинно бути створено 2-3 офіційних робочих місця з трудовою книжкою, із сплатою усіх податків», - заявив Юрій Сапронов, член наглядової ради БФ соціального розвитку Харківської області.

Уже через два з половиною роки в кожній сільраді Харківської області з'явиться декілька десятків додаткових робочих місць, відзначають у Фонді.