Завдяки акції «День лимонаду» 120 онкохворих дітей отримали допомогу

04.10.2018
Завдяки акції «День лимонаду» 120 онкохворих дітей отримали допомогу

В ході доброчинної акції «День лимонаду», до якої долучився Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, вдалося зібрати понад півмільйона гривень для дітей, які лікуються від раку. На ці кошти було закуплено медичні препарати та витратні матеріали, звітує організатор акції – БФ «Таблеточки».

Акція відбулася 10 серпня, її учасниками стали працівники різноманітних компаній, підприємств та організацій по всій Україні. У своїх офісах вони готували освіжаючий цитрусовий напій і пригощали партнерів, колег, які жертвували гроші на лікування онкохворих дітей. Загальний благодійний збір коштів на День лимонаду склав 500 743 грн.

«Завдяки вашій допомозі ми купили і передали необхідні медикаменти та витратні матеріали для 120 дiтей з онковідділень Києва, Харкова, Черкас, Миколаєва та Полтави. Всі ці діти різні, у кожного своя сімейна історія, свої мрії та захоплення, але їх об'єднує величезне бажання скоріше одужати і повернутися до звичайного життя», - зазначила Євгенія Григоришина, координатор корпоративних проектiв БФ «Таблеточки».

На зібрані кошти було придбано 3334 упаковки протипухлинних, протигрибкових, антибактеріальних та імуномодулюючих медикаментів, а також пластирів-пов'язок, атравматичних пов'язок, голок для аспірації кісткового мозку та інших витратних матеріалів.

«Без вас батькам дітей було б складно купити потрібні медикаменти вчасно, а лікарям – проводити безперервне лікування. Дякуємо, що ви приєдналися до нашої мрії – перемогти дитячий рак в Україні!», - звернулася до учасників акції Євгенія Григоришина.

Нагадаємо, на День лимонаду представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області почастували приготованим власноруч напоєм майже сто людей і зібрали близько десяти тисяч гривень.  Ці кошти були перераховані БФ «Таблеточки».