Завдяки Фонду садочок у Близнюках підключено до Інтернету

13.12.2016
Завдяки Фонду садочок у Близнюках підключено до Інтернету

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області оплатив підключення до Інтернету Близнюківського дошкільного навчального закладу «Сонечко». Тепер у педагогічного колективу є доступ до найновіших виховних методик та навчальних матеріалів, а також можливість реалізувати давню мрію – створити сайт садочка.

Надія Кулікова – мати двох чудових дівчаток. Її молодша донечка ходить до дитсадка «Сонечко», старша теж свого часу відвідувала цей заклад. Садочком та вихователями жінка дуже задоволена, однак її непокоїть, що заклад залишається осторонь технічного прогресу. Вже не перший рік запроваджено електронні черги до дитячих садків та електронну звітність, а «Сонечко» і досі не підключений до Всесвітньої мережі. Причина банальна: відділом освіти витрати на Інтернет не передбачені. Тож члени батьківського комітету звернулися до Фонду соціального розвитку з проханням допомогти підключити садочок до Мережі.

«У Близнюках працює два дитсадка: в одному є Інтернет, а в іншому немає. Батьки попросили нас виправити цю несправедливість, і ми з радістю це зробили. Адміністрація «Сонечка» знайшла провайдера з дуже вигідними умовами – треба було оплатити лише проведення Інтернету та підключення, а користування для садочка безкоштовне», - розповідає представник Фонду у Близнюківському районі Андрій Воронкін.

У «Сонечку» новим можливостям в роботі не натішаться. Кажуть, працювати тепер буде простіше: вихователі менше часу витрачатимуть на заповнення звітів і більше – на зайняття за малечею. Урізноманітнити навчання та виховання дітей допоможуть цікаві відео, нові розвиваючі ігри та завдання – у Всесвітній мережі сила-силенна корисних методичних матеріалів.

«Зараз уже настав такий час, що без Інтернету життя неможливе. Він дуже потрібен нам в роботі – маємо намір створити свій сайт, на якому будемо висвітлювати діяльність закладу, розповідати, чим займаються вихователі з дітками. Також будемо спілкуватися з батьками через Інтернет. І звісно ж, ми зможемо отримувати нові методичні матеріали, програми для навчально-виховної роботи з дітками», - зазначає завідуюча Близнюківським дитячим садочком «Сонечко» Валентина Жукова.

 

Фото