Завдяки Фонду у Борівській амбулаторії з’явилися нові меблі

07.10.2016
Завдяки Фонду у Борівській амбулаторії з’явилися нові меблі

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області придбав меблі для амбулаторії сімейної медицини смт Борова. Новенькі шафи, тумбочки та полиці вже зайняли свої місця у кабінетах лікарів.

Борівська амбулаторія – це кілька кімнат у приміщенні центральної районної лікарні. Окрім селища Борова, амбулаторія обслуговує жителів сіл  Новоплатонівка та Шийківка, загалом на обліку перебуває 6 800 чоловік. Наразі заклад виглядає доглянутим та охайним, але так було не завжди.

Завідуюча Марина Степаненко згадує, що коли у 2013 році амбулаторію було відокремлено від районної лікарні, приймати пацієнтів доводилося в одному-єдиному кабінеті, та й той був майже порожній. Жінці вдалося домовитися про виділення додаткових приміщень, замінити лікарняні ліжка, придбати деяку оргтехніку, пральну машинку. Все це – за спонсорські кошти. Нещодавно було зроблено ремонт в кабінеті сімейного лікаря (він же – ендокринолог), тож гостро постало питання про купівлю нових меблів.

«Цей кабінет був чи не найгірший, і меблі геть старі. Шафа стояла на цеглинках. А грошей на заміну, звісно ж, не було, - розповідає завідуюча Борівською амбулаторією сімейної медицини Марина Степаненко. – Я звернулася до Фонду соціального розвитку, і мені зголосилися допомогти. Фонд перерахував кошти, на які ми закупили полиці, шафи, тумбочки – їх вистачило не тільки для кабінету сімейного лікаря. Тепер там, де ведеться прийом дорослого населення, ми меблями забезпечені. Дуже дякуємо за це та сподіваємося, що будемо співпрацювати з Фондом і надалі».                 

Допомога амбулаторії була надана в рамках програми Фонду «Медицина Харківщини для людей», яка передбачає не тільки організацію безкоштовних медоглядів, але й підтримку медичних закладів у сільській місцевості.

«Незважаючи на мізерне державне фінансування, сільські медики намагаються створити прийнятні умови для своїх пацієнтів – часто за власні кошти. Ми завжди готові простягнути руку допомоги таким ентузіастам, які щодня піклуються про здоров’я людей, рятують їм життя. Наразі Фонд веде перемовини з кількома міжнародними благодійними організаціями щодо отримання медичної гуманітарної допомоги, і якщо ці перемовини будуть успішними, Борівська амбулаторія не залишиться без нашої уваги», - зазначає голова правління Фонду соціального розвитку Євген Шаповал.