Жителі Близнюківщини подякували Фонду за допомогу

28.01.2016
Жителі Близнюківщини подякували Фонду за допомогу

 

Протягом півроку тисяча жителів Близнюківського району буде безкоштовно отримувати місцеву газету «Нове життя», яку передплатив для них Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. За цю ініціативу Фонд отримав лист-подяку від читачів та редакції газети.

У нинішні скрутні часи далеко не кожен житель Близнюківщини може дозволити собі таку статтю витрат, як преса. Між тим газета «Нове життя» – єдине у районі друковане ЗМІ, яке висвітлює місцеві події, інформує про життя регіону. Тому Близнюківський селищний голова Геннадій Король запропонував провести благодійну акцію і передплатити газету тим людям, яким це не по кишені. По допомогу звернулися до Фонду соціального розвитку Харківської області. У Фонді ідею схвалили і виділили кошти на передплату 1000 екземплярів газети.

Завдяки Фонду жителі Близнюківського району будуть безоплатно отримувати протягом 6 місяців газету «Нове життя» та дізнаватися цікаву й корисну інформацію про свій рідний край. Для благодійної передплати були обрані пільговики – малозабезпечені сім’ї, учасники АТО, чорнобильці, ветерани педагогічної праці та культурної сфери, діти війни, інваліди та представники інших категорій, - розповідає редактор газети «Нове життя» Ірина Воронкіна.

Коли вийшли перші в цьому році номери «Нового життя», до редакції почали писати і телефонувати вдячні читачі. Безкоштовна передплата газети стала для них неочікуваним, але приємним подарунком.

Ми раді, що наша ініціатива отримала такий відгук. У кожної людини, незалежно від її статків і соціального статусу, має бути доступ до актуальної та правдивої інформації. Фонд і надалі робитиме все можливе, щоб підтримати соціально незахищені верстви населення, - зазначає голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.

Благодійна передплата газети «Нове життя» оформлена на перше півріччя, але у Фонді не виключають, що вона може бути подовжена і на другу половину року.