Жителі Петрівки запропонували реалізувати програми, пов'язані з тваринництвом і виробництвом дешевого палива

11.09.2015
Жителі Петрівки запропонували реалізувати програми, пов'язані з тваринництвом і виробництвом дешевого палива

 

 Для створення робочих місць в процесі вирішення цієї проблеми Фонд готовий виділити реальні гроші.

Про це 10 вересня під час зустрічі з приводу створення нових робочих місць повідомив голова Наглядової ради Благодійного Фонду соціального розвитку Валерій Дема.

Нагадаємо, участь в програмі передбачає дотримання трьох простих умов:

Селяни самі розмірковують, яке підприємство створити у своєму населеному пункті.

Гроші надаються без гарантій, запорук і необхідності повертати їх перші три роки.

Представники громади самі вирішують, який проект буде профінансований.

«Ми пропонуємо людям допомогти із створенням робочих місць. Фонд готовий виділити під будь-яку ініціативу від 50 до 150 тисяч гривень для кожного. Процес у Петрівці вже розпочатий, жителі обговорюють, цікавляться. Через місяць - півтора можна буде отримати перші результати», -розповідає Валерій Дема.

Уже в перші 20 хвилин після закінчення зустрічі до голови Наглядової ради Благодійного Фонду соціального розвитку почали звертатися жителі Петрівки.

«Деякі пропонують програми з виробництва дешевого палива, є програми, пов'язані з тваринництвом, а є дуже екзотичні ідеї», - коментує Валерій Дема.

Раз на тиждень в село приїжджатиме економіст, допомагатиме розрахувати селянам усі цифри. І через півтора місяці жителі села проголосують за фінансування того проекту, який їм сподобається найбільше.

«Дуже актуальною проблемою для жителів Красноградського району є створення заготівельного пункту молока. Ми цією роботою займаємося вже декілька місяців», - розповідає координатор проектів Фонду на території Красноградського району Андрій Мужевський.

Жителі вже запропонували деякі проекти.

«Перспектива отримувати під проект безвідсотковий кредит на 8 років дуже приваблива. Я планую створити виробництво з переробки дерев'яних відходів», - ділиться житель Петрівки Артем.