Жителі села Чапаєвого подякували представникам Фонду

17.09.2015
Жителі села Чапаєвого подякували представникам Фонду

 

9 вересня 2015 р. в с.Чапаєве були лікарі-волонтери з Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області: гінеколог, невропатолог, травматолог, терапевт-кардіолог, окуліст і лікар УЗД.

Це справжні патріоти, знавці своєї справи, терплячі, уважні, ввічливі, які співчувають пацієнтам, справжні люди у білих халатах.

Обстежували більше 300 людей! Це контингент людей середнього і більше старшого віку, були і молоді, і діти. І до усіх знаходили шлях, слова співчуття і підбадьорення. Виписували ліки, деяким адреси лікарень Харкова, куди потрібно звернутися людині. Найбільше людей було на УЗД. Лікар не йшла навіть на 30 - хвилинну обідню перерву. Останній хворий вийшов від неї о 18.10. Якби лікарі були у нас і на другий день, хворі були б і на 2-й день, адже в нашій селищній раді 4 тисячі мешканців.

Від імені усіх обстежених говорю спасибі цим шляхетним людям. Бажаємо їм здоров'я, сімейного благополуччя, успіхів у роботі, і нехай їх Фонд процвітає, розвивається і міцніє.

Окремо дякуємо голові ПАТ «Насіннєве» Колосу Олександру Івановичу за допомогу в організації і проведенні цього заходу, такого потрібного нашим жителям.

Усі вдячні нашим медикам (особливо лікареві Рибці Неллі Григорівні) за турботу про нас.

Спасибі голові селищної ради Ромаську Миколі Миколайовичу за участь у допомозі в організації і проведенні цього заходу.