Жінку з передчасними пологами успішно доставлено до медзакладу

10.03.2017
Жінку з передчасними пологами успішно доставлено до медзакладу

 

Завдяки канадському автомобілю швидкої допомоги з Валок до Харкова благополучно перевезено вагітну жінку, яка очікувала двійню. Пацієнтку довелося госпіталізувати до високоспеціалізованого медичного закладу, щоб убезпечити життя майбутньої мами та дітей.

22-річна мешканка села Шарівка поступила до Валківської районної лікарні із загрозою передчасних пологів. Жінка перебувала на 34-35 тижні вагітності – виношувати дітей потрібно було ще місяць. Лікарі пологового відділення вжили всіх доступних заходів, щоб зупинити передчасну родову діяльність, але дарма. Тож довелося переводити жінку до Харкова, де є всі необхідні умови для порятунку породіллі та малят у разі виникнення екстреної ситуації.

«Вона пролежала у нас дві доби, проте загроза передчасних пологів залишилася. Оскільки жінка очікує двійню, а у нашій лікарні лише один кювез для недоношених, ми не стали ризикувати та доправили її до Харківського обласного перинатального центру, - розповідає головний лікар Валківської ЦРЛ Богдан Носатов. – Добре, що тепер у нас є надкомфортна швидка, якою ми і відвезли вагітну до Харкова. Бо якби посадили її до «УАЗу», жінку б розтрясло і вона б ще по дорозі почала народжувати».       

Вагітну без жодних ускладнень доставили до перинатального центру, де було прийнято рішення про проведення кесарева розтину. Операція пройшла успішно, зараз породілля та новонароджені знаходяться під наглядом лікарів.