Зупинки Фонду рятують мешканців області від негоди

24.01.2017
Зупинки Фонду рятують мешканців області від негоди

Щодня десятки пасажирів користуються зупинками громадського транспорту, встановленими Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області. У зимові вітряні дні такий тимчасовий прихисток особливо доречний.

Автобусну зупинку у Валках було встановлено лише кілька місяців тому, але вона вже стала звичним об’єктом місцевої інфраструктури. Найчастіше тут чекають на транспорт мешканці сусіднього селища Ков’яги, що вертаються з міста після роботи. Втім, валківчани також приїжджають сюди у справах – поруч знаходиться районний суд, тому місце це досить оживлене.

«Зупинки тут ніколи не було, пасажири чекали на автобус просто на узбіччі. А тепер є де сховатися від снігу, заметілі, ще й присісти можна. Я неподалік живу і бачу, що тут щодня збираються люди в очікуванні транспорту», - розповідає житель Валок Сергій Крикун.

Задоволені новою зупинкою і мешканці села Олексіївка Первомайського району. Через це село проїжджають автобуси, що везуть людей з райцентру до Киселів, Михайлівки, Картамиша та навіть Балаклії. Зупинку встановили поблизу перехрестя, щоб висаджувати і забирати пасажирів було зручно й безпечно.

«На цьому перехресті рух дуже жвавий, але люди були змушені стояти понад дорогою, бо спеціально облаштованого місця не було. Зараз все цивілізовано, зупинку видно здалека – гадаю, так значно безпечніше», - каже мешканка Олексіївки Ганна Василівна.

Нагадаємо, протягом минулого року Фонд встановив сім зупинок громадського транспорту у шести районах Харківської області. Цьогоріч роботу з покращення сільської інфраструктури буде продовжено.

Фото