Медицина Харківщини для людей

Медицина Харківщини для людей

Опис програми

Мета програми - надання допомоги сільським медичним установам в обстеженні населення Харківської області та забезпечення доступу до сучасного медичного діагностичного обслуговування, в першу чергу, соціально незахищеним верстам населення в сільській місцевості.

27 серпня 2015 року підписано Угоду про соціальне партнерство між Благодійною організацією «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області» та Департаментом охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації.

В рамках програми сформовано мобільні бригади медиків-волонтерів з числа провідних фахівців харківських медичних закладів. Кожна медична бригада забезпечена спеціальним автомобілем, медично-діагностичним обладнанням, медичними матеріалами та обладнанням для ультразвукової і комп'ютерної діагностики.

Медики-волонтери (гінекологи, травматологи, невропатологи, лікарі УЗД, мамологи, кардіологи, офтальмологи та асистенти) за спеціальним графіком виїжджають в села та допомагають медикам ФАПів і амбулаторій сімейної медицини у проведенні діагностичних та профілактичних оглядів мешканців.

Медичні обстеження дозволяють виявити захворювання на ранній стадії та вчасно надати допомогу.
Проект стартував 17 липня 2015 року та продовжується до цього часу. За цей період мобільні медичні бригади Фонду побували у 27 районах Харківської області. У багатьох населених пунктах - декілька разів.

Допомога лікарів-волонтерів Фонду - єдиний спосіб пройти кваліфіковану та безкоштовну діагностику мешканцям  в сільській місцевості.