Всебічний освітній та культурний розвиток дітей в Харківській області

Всебічний освітній та культурний розвиток дітей в Харківській області

Опис програми

Закриття дитячих садків та шкіл на селі призводить до значної соціальної напруги. Це - причина скорочення трудової занятості серед населення, яке втрачає можливість працювати через необхідність домашнього догляду за дітьми. Багатьох це змушує переїжджати до міста. Також це призводить до обмеження дітей у їх праві на освіту.

Метою програми є створення або збереження гідних умов життя у сільській місцевості Харківської області. Поставлена мета досягається шляхом надання фінансової допомоги дошкільним навчальним закладам, школам, медичним установам, закладам культури, громадським організаціям соціального спрямування. Кошти йдуть на ремонт приміщень таких закладів, придбання комп’ютерів та іншого, вкрай необхідного на сьогодні, приладдя.

Наявність функціонуючих об’єктів соціальної сфери (шкіл та дитячих садків) дозволить забезпечити не тільки належний рівень освітнього та культурного розвитку дітей в Харківській області, а й дасть можливість збільшити зайнятість населення в сільській місцевості, що створить чудові передумови для розвитку всього регіону.